t-mobile-uvadi-novy-studentsky-tarif-s-10-gb-dat
Novinka T-Mobile uvádí nový studentský tarif s 10 GB dat

T-Mobile uvádí nový studentský tarif s 10 GB dat

Mirek Kočí

Mirek Kočí

29. 8. 2018 16:30 3

Studentské tarify od T-Mobile využívá aktuálně téměř 123 000 zákazníků. Nový školní rok mohou mladí uživatelé zahájit se zbrusu novým tarifem Student DATA, určeným zákazníkům ve věku 6 až 26 let. Ten vedle 100 minut a 100 SMS zdarma obsahuje 10 GB dat, a to za cenu 499 Kč včetně DPH.

Reklama

Oproti svému předchůdci, tarifu Student (449 Kč), tak nabízí za 50 Kč 4 GB dat navíc. Nový tarif si mohou pořídit jak noví, tak stávající zákazníci – a to jak ti, kteří již nějaký studentský tarif (to mohou přejít kdykoli během trvání své smlouvy), tak ti ostatní (ti mohou přejít z Twist karty či prodloužit smluvní poměr právě v tarifu Student DATA. Jedinou podmínkou pořízení je věk – zákazník nesmí být starší 27 let.

Mladí zákazníci využívající některý ze studentských tarifů (Student, S Námi pro mladé) patří k opravdu aktivním: měsíčně protelefonují přibližně hodinu a půl čistého času, odešlou v průměru 5 až 6 SMS denně a využijí přibližně 2 GB dat. Třetina „Studentů“ je registrována pod nabídkou Magenta 1 a využívá sdílená data v rámci rodiny. Stávající tarify pro mladé nabízely maximálně 6 GB dat, a tak není divu, že někteří zákazníci datují i nad rámec svého tarifu a využívají některý s doplňkových datových balíčků. Právě ti jistě ocení výhodnou 10GB novinku.

T-Mobile uvádí nový studentský tarif s 10 GB dat
i Zdroj: PCTuning.cz

Tarif Student DATA lze od 1. září pořídit ve všech standardních prodejních kanálech. K pořízení tarifu je třeba předložit pouze doklad dokazující, že uživatel ještě neoslavil sedmadvacáté narozeniny (operátor nevyžaduje ISIC kartu). U zákazníků mladších 18 let pak smlouvu může uzavřít zákonný zástupce po předložení rodného listu nebo jiného dokladu dítěte.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama