tablet-jako-darek-ke-kazdemu-novemu-smartphonu-huawei-rady-p30
Novinka Tablet jako dárek ke každému novému smartphonu Huawei řady P30

Tablet jako dárek ke každému novému smartphonu Huawei řady P30

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 6. 2019 11:00 4

Společnost Huawei připravila pro zákazníky zajímavou akci, díky které mohou získat při pořízením nového smartphonu řady P30 zajímavý dárek.

Reklama
Reklama

K nákupu telefonu Huawei P30 Pro teď získá každý kupující tablet MediaPad T3 8 Wifi. Kdokoliv si pořídí tento špičkový model u některého z obchodníků, nezávisle na tom, zdali si smartphone zakoupí on-line či osobně, obdrží po registraci účtenky tablet MediaPad T3 8 Wifi.

Stačí svůj nákup zaregistrovat nejpozději do 7. července na stránkách Huawei.cz a tablet mu následně přijde poštou. Při osobním nákupu v prodejně Huawei si zákazník odnese dárek rovnou s novým telefonem.

Navíc v e-shopu Huawei, Huawei Experience Shopu na Chodově a všech ostatních prodejnách Huawei, získají zákazníci k nákupu modelu Huawei P30 bezdrátová sluchátka Freebuds Lite jako dárek, anebo při zakoupení Huawei P30 lite fitness náramek Band 2 Pro. 

Speciální akce společnosti Huawei platí v období od 10. do 30. června.

Tablet jako dárek ke každému novému smartphonu Huawei řady P30

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning