test-tri-sluchatek-s-prostorovym-zvukem
PCTuning Článek

Test tří sluchátek s prostorovým zvukem

Novák Radek
Novák Radek
10. 11. 2005 01:00 22 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Test trojice sluchátek s prostorovým zvukem 2. Genius HP-5.1V 3. Cyberhome CH-SRD 600R 4. Srovnání a zhodnocení

Nedávná recenze na sluchátka Teac HP-11 se setkala s poměrně velkým ohlasem, a tak jsme se rozhodli oblast sluchátek s prostorovým zvukem prozkoumat trošku důkladněji. Do ringu jsme si přizvali další dva šampióny v přibližně stejné cenové kategorii - Genius HP-5.1V a CyberHome CH-SRD 600R - a společně s přizvaným odborníkem, panem Helmutem, zkoumali, jak si oproti Teacům vedou a jaký je prostorový zvuk v jejich podání.

Reklama
Reklama

První z trojice zúčastněných jsou sluchátka Teac HP-11. Ta myslím není potřeba moc představovat, důkladně prozkoumána byla ve svém vlastním článku. Krátce bych shrnul, že se jedná o poměrně pěkná sluchátka s velmi bohatou výbavou (mnoho rozličných kabelů, odnímatelný mikrofon a dálkové ovládání), jejichž externí zesilovač lze kromě zásuvky zapojit napájet i z USB slotu počítače.


Sluchátka TEAC HP-11 s externím zesilovačem

Nováčky jsou sluchátka CyberHome CH-SRD 600R osazená třemi reproduktory pro každé ucho a Genius HP-5.1V, která, stejně jako Teacy, mají o repráček navíc - v každé mušli se tedy nalézají čtyři. Nejprve se zvlášť podrobně podíváme na naše dva nové přírůstky, poté společně s Teacy porovnáme jejich parametry a nakonec to nejdůležitější - jak zní.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning