the-elder-scrolls-online-ma-okolo-770-000-predplatitelu
Novinka The Elder Scrolls Online má okolo 770 000 předplatitelů

The Elder Scrolls Online má okolo 770 000 předplatitelů

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

20. 7. 2014 12:00 10

Okolo The Elder Scrolls Online se točí spousta dohadů a předpovědí. Tato hra se totiž v době největšího rozkvětu free-to-play prodejního modelu rozhodla vydat cestou měsíčních poplatků stejně, jako král žánru World of Warcraft. A i přestože ji spousta lidí nemůže přijít na jméno, tenhle herní gigant musí i přes jejich nelibost dělat něco dobře. Podle zprávy, kterou uveřejnila SuperData Research, má The Elder Scrolls Online 770 000 aktivních předplatitelů. Na WoW to sice nemá, ale i přesto to není špatné číslo.

Reklama

Bethesda ani Zenimax neuvádějí, kolik kopií The Elder Scrolls Online prodali a kolik má hra aktivních předplatitelů, v červnu ji však zřejmě hrálo minimálně 772 374 lidí. Zpráva SuperData Research neuvádí, kde její pracovníci na toto číslo přišli, ke zbytku údajů se však dopracovali skrze "vzorek 36,9 milionů hráčů, vývojářů, vydavatelů a poskytovatelů platebních služeb ze všech koutů světa". Dá se tedy předpokládat, že údaje o počtu předplatitelů ESO pocházejí ze stejného zdroje.

The Elder Scrolls Online má okolo 770 000 předplatitelů
i Zdroj: PCTuning.cz

The Elder Scrolls Online byla vydána v dubnu. Před několika dny pak vyšla i na Steamu. K nelibosti některých hráčů pod Steam nelze přejít bez toho, aby si nemuseli kupovat další kopii hry. Někteří hráči po zakoupení ESO na Steamu také hlásí, že neobdrželi 30 denní volný přístup ke hře, jak jim bylo slibováno. Bethesda se Zenimaxem tyto problémy řeší.

Zdroj: KitGuru

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama