thermaltake-armor-jr-maly-obrnenec
Článek Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Bronislav Kujál

Bronislav Kujál

21. 2. 2007 01:00 54

Seznam kapitol

1. Thermaltake Armor Jr. : Zmenšené brnění   2. Popis a příslušenství 3. Vnitřní uspořádání, kabeláž a chladící systém 4. Instalace 5. Zkušenosti a závěr 6. Závěr

Po větším zájmu ze strany zákazníku o hliníkovou skříň Armor, se rozhodla společnost Thermaltake zařadit do nabídky i její menší kopii s názvem Armor Junior. Jestli je tento menší bratříček stejně povedený jako atraktivní velký Armor, to se dozvíte v dnešním článku, kde si tuto zmenšeninu prohlédneme do posledních detailů.

Reklama
Reklama
Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Po větším zájmu ze strany zákazníku o hliníkovou skříň Armor, se rozhodla společnost Thermaltake zařadit do nabídky i její menší kopii s názvem Armor Junior. Jestli je tato kopie stejně povedená jako atraktivní velký Armor, to se dozvíte v dnešním článku, kde si tuto zmenšeninu prohlédneme do posledních detailů.

Balení

I když se svou velikostí Armor Jr řadí mezi skříně střední velikost, tak čekejte, že Vám přijde větší krabice. Povrch černé krabice obsahuje jak informační foto skříně, tak i veškeré technické údaje. Potisk krabice prozrazuje mimo rozměry a vzhledu i možnost výběru mezi dvěma provedeními a to s bočním oknem a bez něj.

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Je již nepsané pravidlo, že každou skříň můžete pořídit ve stříbrném a v černém provedení. Obě barevné varianty jsou konstrukčně a rozměrově stejné a zásadní rozdíl je hlavně v použitém materiálu. Zatím co stříbrné provedení je kompletní hliníkovou skříní, tak u černého provedení najdete hliník pouze u estetického doplňku čela. Tím jsou dvě kratší funkční dvířka, zbytek skříně je vyrobený z klasického 0,8mm ocelového plechu v kombinaci s plastovým čelem. Stejně jako u stříbrné verze máte možnost výběru mezi oknem na bočnici a plnou plechovou bočnicí. Přesné označení všech provedení najdete na obrázku.

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

 

Naše testovaná celohliníková verze s oknem byla pečlivě zabalená v saténové látce a uložená do krabice v polystyrénu. Skříň v takovém balení snese i mírně nešetrné zacházení při dopravě bez poškození.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning