thermaltake-armor-jr-maly-obrnenec
PCTuning Článek

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Bronislav Kujál

Bronislav Kujál

21. 2. 2007 01:00 54

Seznam kapitol

1. Thermaltake Armor Jr. : Zmenšené brnění   2. Popis a příslušenství 3. Vnitřní uspořádání, kabeláž a chladící systém 4. Instalace 5. Zkušenosti a závěr 6. Závěr

Po větším zájmu ze strany zákazníku o hliníkovou skříň Armor, se rozhodla společnost Thermaltake zařadit do nabídky i její menší kopii s názvem Armor Junior. Jestli je tento menší bratříček stejně povedený jako atraktivní velký Armor, to se dozvíte v dnešním článku, kde si tuto zmenšeninu prohlédneme do posledních detailů.

Reklama
Reklama

Závěrem nezbývá než dodat, že se zmenšený model Armor Jr přiměřeně ke svým rozměrům vyrovná svému většímu vzoru. Testovanou skříň mohu bez váhaní zařadit mezi lepší skříně na trhu. Proti konkurenci nabízí lepší zpracováním a již zmíněnou variabilitu, mezi které patří i podpora BTX. Navíc je jednou z mála středně velkých skříní, do které bez problémů s místem namontujete rozměrnou kartu GeForce 8800GTX. Ideální systém chlazení, který lze navíc vylepšit montáži dalších větráčků, dělá z této skříně vhodný základ pro montáž nejvýkonnějších sestav a při troše fantazie a peněz je vhodná i k jednoduchému tuningu. Celohliníkovou skříň Thermaltake Armor Jr provedení VC3000SWA, pořídíte na českém trhu za velice rozumnou částku 3320,- s DPH.

Thermaltake Armor Jr VC3000SWA
výhodynevýhody
nízká váhavolná dvířka
efektivnost chlazení  
variabilita montáže 
možnost dodatečné montáže dvou větráčků 
protiprachové filtry 
kvalitní zpracování 
dostatek vnitřního prostoru 
ideální pro nejvýkonnější sestavy a grafic. karty 

POZOR!! Toto hodnocení se nevztahuje na černou verzi, která je vyrobená z ocelového plechu. Zde jsou vibrace znatelné a bohužel rezonují i bočnice, z neznámých důvodů je i zpracování horší, jako by se jednalo o dvě různé skříně. 

Jako menší bonus k recenzi zde přikládám několik obrázků, jak je možné Armor Jr trošku vylepšit. Pokud Vás tato svítící úprava osloví, tak věřím že poslouží k možné inspiraci. Ostatním děkuji za pochopení a pozornost, jen pro Vaši informaci je možné osvětlení skříně vypnout.

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

 

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning