thermaltake-ma-pro-vas-tasku-na-pc-ocenite-ji-na-lan-party-nebo-pri-stehovani
PCTuning Novinka

Thermaltake má pro vás tašku na PC. Oceníte ji na LAN párty, nebo při stěhování

Mirek Kočí
Mirek Kočí
13. 10. 2011 10:30 10 Sdílej:

Přepravujte svůj stolní počítač pohodlně a bezpečně na každou akci. Transporter Carry Bag má nosnost až 100 kilogramů a atraktivní rudočené provedení.

Reklama
Reklama

Thermaltake, který patří k předním výrobcům příslušenství pro hráče, má na trhu nespočet herních klávesnic, počítačových myší nebo podložek. Nyní do jeho portólia přibude i netradiční taška, kterou přivítají zejména ti z vás, co rádi navštěvujete LAN párty. Pochopitelně za předpokladu, že nevlastníte výkonný notebook a jste nuceni s sebou tahat těžký a neskladný stolní počítač.

Transporter Carry Bag ochrání váš herní stroj před deštěm, prachem a sněhem. A  tak je na něj výrobce patřičně hrdý. Navíc do něj bezpečně uložíte i ty největší skříně na trhu, za vzor je ve zprávě dáván full tower Level 10 GT. Přední rozměrná kapsa pojme i další příslušenství: myš, klávesnici nebo sluchátka.

Výrobce uvádí nosnost až 100 kilogramů. Taška, můžeme-li tento výrobek vůbec takto nazvat, je vyrobena z polyesteru a polyuteranu. Barvená kombinace je agresivní a černorudá, rozměry 600 × 300 × 600 mm. Koncová cena nebyla zveřejněna. Podle nás celkem zbytečnost, ale kdo ví, třeba to opravdu někdo ocení.

 

Zdroj: techPowerUp!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning