transcend-drivepro-body-30-osobni-kamera-s-vydrzi-baterie-12-hodin
PCTuning Novinka

Transcend DrivePro Body 30: osobní kamera s výdrží baterie 12 hodin

mirek-koci
Mirek Kočí
18. 8. 2017 16:30 2 Sdílej:

Společnost Transcend představuje DrivePro Body 30 – pokročilou kameru pro policejní a vojenské složky a pracovníky ostrahy.

Reklama
Reklama

DrivePro Body 30 využívá senzor Sony Exmor schopný záznamu videa v rozlišení 1080p. Velkým plusem je šestiosá stabilizace obrazu. Dále novinka disponuje integrovanou pamětí s kapacitou 64 GB, která ve spojení s akumulátorem o kapacitě 3 120 mAh umožňuje pořizovat nepřetržitý záznam po dobu dvanácti hodin.

Pokud v pohotovostním režimu dojde k události, která vyžaduje zaznamenání, stačí stisknout tlačítko nahrávání. Soubor bude doplněn 30 sekundami záznamu před zahájením nahrávání. Je to možné díky 4GB mezipaměti, do níž zařízení ukládá záznam v pohotovostním režimu.

Prostřednictvím aplikace DrivePro Body Toolbox je zajištěna komunikace kamery se zařízeními iOS a Android přes Bluetooth a WiFi. Spárování DrivePro Body 30 přes Bluetooth umožňuje upravit základní nastavení a dálkové ovládání. V případě Wi-Fi se zvyšuje počet dostupných nastavení a je zajištěn živý náhled a přehrávání uložených videozáznamů a snímků.

Kameru lze provozovat v dešti a v zaprášeném prostředí. Je také odolná proti pádu na tvrdé plochy. Splňuje požadavky norem ochrany proti vodě a prachu IP67 a armádních norem MIL-STD-810G 516.6.

Doporučená cena kamery Transcend DrivePro Body 30 nebyla zatím stanovena. Na výrobek se však bude vztahovat dvouletá záruka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning