trust-nabizi-nove-gamepady-pro-windows-android-i-playstation
Novinka Trust nabízí nové gamepady pro Windows, Android i PlayStation

Trust nabízí nové gamepady pro Windows, Android i PlayStation

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 2. 2018 15:00

Výrobce Trust uvádí na trh bluetooth gamepad GXT 590 BOSI pro počítače i chytré telefony a kabelový ovladač GXT 560 NOMAD pro PC a konzole PlayStation 3.

Reklama

Tradiční tvar ovladače GXT 590 BOSI se zakulacenými úchopy ukrývá na středu složitelný držák na chytrý telefon o maximální velikosti 6,8 palce. Nabízí celkem třináct tlačítek v podobě standardně umístěných čtyř „L“ a „R“ na zadní straně, dvou analogových joysticků s tlakovou citlivostí napříč těla ovladače, osmicestného křížového D-Padu a klasických A, B, X Y. Nechybí tlačítka Home, Start či Back a také vibrační zpětná vazba. Gamepad umožňuje režim ovládání Direct input i X-Input.

Trust BOSI disponuje integrovanou dobíjecí baterií s výdrží až 30 hodin hraní. Připojení je řešeno pomocí bluetooth, resp. přes dodávaný USB přijímač. Součástí balení je také nabíjecí micro USB kabel.

Trust GXT 590 BOSI je v prodeji za 1 399 Kč s DPH.

Trust nabízí nové gamepady pro Windows, Android i PlayStation
i Zdroj: PCTuning.cz

Mělké provedení ovladače GXT 560 NOMAD, resp. ploché úchyty s pogumovanými bočními plochami, doplňují „L“ a „R“ tlačítka, směrová růžice, dva joysticky umístěné diagonálně, podsvícené středové „Home“ tlačítko indikující stav a A, B, X, Y na pravé straně. Herní zážitek umocňuje vibrační zpětná vazba a 2 m dlouhý kabel. Gamepad umožňuje režim ovládání Direct input i X-input a je kompatibilní s počítačem či notebookem s operačním systémem Windows a konzolí PlayStation 3.

Trust GXT 560 NOMAD můžete zakoupit za 829 Kč s DPH.

Trust nabízí nové gamepady pro Windows, Android i PlayStation
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama