trust-uvadi-230v-zasuvku-do-12v-automobiloveho-zapalovace
PCTuning Novinka

Trust uvádí 230V zásuvku do 12V automobilového zapalovače

mirek-koci
Mirek Kočí
20. 4. 2017 03:00 2 Sdílej:

Výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení Trust uvádí na trh zařízení Car 230V Power Socket, které mění 12V zástrčku zapalovače automobilu na standardní 230V zásuvku.

Reklama
Reklama

Novinka Trust Car 230 Volt Power Socket je vyvedena v celkem pěkném designu s využitím kombinace broušeného kovu a černého plastu. Tvarem je tento měnič napětí vhodný pro umístění do držáku na nápoje. Do 12V autozásuvky se připojuje přes 50cm kabel.

Zařízení disponuje standardní zásuvkou se stabilním výkonem 150 W pro nepřerušované nabíjení s možnou maximální špičkou 300 W a také USB konektorem s výstupem 2,1 A/10 W určeným k současnému napájení mobilních telefonů, navigací a tak dále. Obsahuje bezpečnostní pojistku, přepěťovou ochranu a ochranu proti přehřátí. Nabízí také funkci automatického vypnutí pro zamezení nechtěného vybití autobaterie.

Trust Car 230 Volt Power Socket se prodává za doporučenou koncovou cenu 1 399 Kč s DPH v České republice a 49,99 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Trust

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning