urban-revolt-predstavuje-chrannou-folii-a-kryt-pro-iphone-6-a-iphone-6-plus
Apple Novinka Urban Revolt představuje chrannou fólii a kryt pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Urban Revolt představuje chrannou fólii a kryt pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Mirek Kočí

Mirek Kočí

12. 5. 2015 10:00 1

Společnost Urban Revolt, specializující se na stylové doplňky k chytrým zařízením, uvádí na trh ochranný kryt Endura a ochrannou fólii z tvrzeného skla pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus.

Reklama

Ochranný kryt Urban Revolt Endura je k dispozici ve třech barevných provedeních: černém, stříbrném a zlatém. Nabízí pevnou konstrukci kovové mřížky kombinovanou s pogumovaným povrchem pro vysokou úroveň bezpečnosti a jistý úchop. Úzký design ochranného obalu je navržen tak, aby nijak nenarušil ovládací prvky a konektory. Na zadní straně jsou pod vzdušnou kovovou mřížkou umístěny ventilační otvory pro udržení optimální teploty a kvalitní příjem signálu.

Ochranná fólie Urban Revolt Tempered Glass Screen Protector z 0,33mm skla disponuje tvrdostí 9H, což znamená, že je třikrát odolnější než běžná fólie. Zamezí tak nejen běžnému poškození, ale i poškrábání ostrými předměty, jako jsou nože či klíče.

Průhledné sklo se speciálně ošetřenou vrchní vrstvou pak garantuje zachování citlivosti displeje a zároveň zamezí stopám otisků prstů. Samotná instalace fólie je i díky šestibodovému návodu velmi snadná.

Ochranné pouzdro Urban Revolt Endura pro iPhone 6/6 Plus se prodává za doporučenou koncovou cenu 699 Kč, respektive 829 Kč s DPH.

Cena fólie z tvrzeného skla Urban Revolt Tempered Glass Screen Protector pro iPhone 6 je 559 Kč s DPH. Za verzi pro iPhone 6 Plus zaplatíte 649 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama