uz-za-tyden-se-dockame-nove-programovaci-hry-mrknete-na-trailer
Novinka Už za týden se dočkáme nové programovací hry, mrkněte na trailer

Už za týden se dočkáme nové programovací hry, mrkněte na trailer

Martina Lipertová

Martina Lipertová

17. 8. 2018 11:00

Přesně za týden vyjde nová programovací hra od společnosti Tomorrow Corporation. Jedná se o titul 7 Billion Humans, pokračování titulu Human Resource Machine, který se objevil v našem seznamu nejlepších programovacích her.

Reklama

Human Resource Machine hráče velmi účinným způsobem učil základy programování, respektive programovacích příkazů a to skrze pracovní úkony, které ve hře musela vykonat jeho postavička. Jednalo se o skvělý mix Lemmings a sudoku v temném, ale přitom lehce komickém grafickém stylu, který je pro Tomorrow Corporation (World of Goo a Little Inferno) typický.

7 Billion Humans je přímým pokračováním Human Resource Machine, máme však očekávat několik podstatných rozdílů. Předně se ve hře objeví nový programovací jazyk, který si napsali sami vývojáři. Dále nás čeká možnost zadávat příkazy současně hned několika pracovníkům najednou, díky čemuž by hra měla být o něco komplexnější a zároveň obtížnější. Celková herní doba se pak také podstatně natáhla – hra nabídne celkem 60 unikátních puzzlů.

Zmiňovaný trailer najdete na konci článku. Pokud vás zaujme, v kalendáři si zaškrtněte datum 23. srpna, kdy tato hra vyjde na Steamu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama