v-cr-se-zacaly-prodavat-nove-interaktivni-displeje-iiyama
Novinka V ČR se začaly prodávat nové interaktivní displeje iiyama

V ČR se začaly prodávat nové interaktivní displeje iiyama

Mirek Kočí

Mirek Kočí

7. 7. 2017 15:30

iiyama uvádí na český a slovenský trh ve spolupráci se svým distributorem, společností AT Computers novou 68čkovou sérii LFD panelů se 4K rozlišením. Nové panely jsou navrženy pro maximální zážitek ze sledování a pro podporu týmové spolupráce. Dostupné jsou ve třech velikostech: 65“, 75“ a 86“.

Reklama

Panely z nové série 68 jsou plug-and-play zařízení ihned schopné fungovat po vybalení z krabice. Jsou vybaveny širokou škálou vstupů, reproduktory i přípravou pro uchycení VESA držáků. Infračervená doteková technologie je schopna rozlišit až 20 doteků.

Modely nové řady 68 jsou vybaveny IPS LED panelem s anti-glare pokrytím, 4K rozlišením 3 840 × 2160 pixelů a širokými pozorovacími úhly 178 stupňů (horizontálně/vertikálně).

Série 68 přichází s vlastním iiyama operačním systémem Android. K základní výbavě paří aplikace Note (pro vytvoření digitální tabule), webový prohlížeč, správce souborů a jako doplňkovou výbavu si může zákazník zakoupit i WiFi modul, pro bezdrátové sdílení souborů napříč platformami.

Aplikace Note umožní, aby byl panel používán jako digitální bílá tabule, s možností uložit a sdílet obsah přes cloud, dělat poznámky do prezentací, dokumentů nebo obrázků, nebo přehrávat soubory z USB klíče či interní paměti. Panely podporují kreslení a psaní pomocí digitálního inkoustu v aplikacích Microsoft Office a také nástroje jako Windows Ink Workplace.

Modely řady 68 jsou již dostupné.

V ČR se začaly prodávat nové interaktivní displeje iiyama
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama