v-cr-se-zacina-prodavat-ergonomicke-herni-kreslo-trust-gxt-707-resto
PCTuning Novinka

V ČR se začíná prodávat ergonomické herní křeslo Trust GXT 707 Resto

Mirek Kočí
Mirek Kočí
1. 6. 2017 12:00 2 Sdílej:

Výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, Trust, uvádí na trh plně nastavitelné křeslo GXT 707 Resto. Navrženo je zejména pro hráče, kteří vysedávají denně za počítačem po dlouhé hodiny.

Reklama
Reklama

Trust Resto je vyhotoveno v černo-červené barevné kombinaci, kde černá tvoří hlavní textilní část a červená jsou kožená místa. Pevnou železnou základnu, na kterou navazuje plynový zvedák, doplňuje pět dvojitých koleček pro plynulý pohyb.

Tvar židle obkresluje podobu těla a nabízí také odnímatelné a polohově upravitelné polštáře sloužící jako bederní výztuha, resp. výplň za krk. Křeslo dále disponuje nastavitelnými loketními opěrkami, zadní částí, kterou lze sklopit až o 90° do vodorovné polohy a naklápěcím sedákem s aretací.

Herní křeslo Trust GXT 707 Resto je dostupné na trhu za doporučenou koncovou cenu 5 699 Kč s DPH v České republice a 199 eur s DPH na Slovensku.

Zdroj: Trust

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning