v-halloweenskem-eventu-world-of-tanks-mirny-13-ozivnou-nocni-mury-ze-silent-hill
Novinka V halloweenském eventu World of Tanks: Mirny-13 oživnou noční můry ze Silent Hill

V halloweenském eventu World of Tanks: Mirny-13 oživnou noční můry ze Silent Hill

Mirek Kočí

Mirek Kočí

27. 10. 2020 09:28

Tvůrci World of Tanks zvou tankisty na největší halloweenskou událost ve své desetileté historii. Ve spolupráci s Masahirem Item a Akirou Yamaokou, kteří se proslavili prácemi na univerzu Silent Hill, slibují netradiční herní zážitek.

Reklama
Reklama

Ve zcela nové akci PVE coop se hráči musí spojit, aby zachránili svět a odhalili tajemství města Mirny-13. Pomocí týmové práce a taktické spolupráce budou muset překonat nástrahy skutečně temných sil, lákají vývojáři.

Hráči budou procházeni čtyřmi měnícími se světy v četách po pěti, jež budou v halloweenském módu jezdit ve speciálně upravených tancích IX. úrovně a odemknou příběh Mirny-13 v průběhu hraní.

Během celé akce budou mít tankisté přístup k jedinečnému obsahu, přičemž do hlavní hry získají speciální členy posádky, 3D styly a kamufláže a také hromady zkušeností a kreditů. Budou dokonce moci získat 3D skiny navržené samotným Masahiro Ito a zároveň si užít strašidelnou ambientní stopu pro hangár halloweenského eventu vytvořený Akirou Yamaokou!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning