v-prodeji-jsou-nove-52portove-prepinace-netgear-insight-se-vzdalenou-spravou
Novinka V prodeji jsou nové 52portové přepínače NETGEAR Insight se vzdálenou správou

V prodeji jsou nové 52portové přepínače NETGEAR Insight se vzdálenou správou

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 8. 2018 17:30

Společnost NETGEAR uvádí na trh dvojici firemních 52portových přepínačů řady Insight s možností nastavení, monitorování a správy odkudkoli na světě. Současně také rozšiřuje podporu vzdálené správy o nové funkce, včetně kontroly PoE.

Reklama

Přepínače GC752X a GC752XP nabízejí kombinaci 48 gigabitových ethernetových portů, dvou SFP gigabitových ethernetových portů a dvou SFP+ desetigigabitových fiber portů, které poskytují malým a středním firmám maximální konektivitu a flexibilitu vysokorychlostní sítě.

- GC752X: 48 gigabitových ethernetových portů, 2× SFP gigabitové ethernetové porty, 2× SFP+ desetigigabitové fiber porty, 2× tiché větráky.

- GC752XP: 48 gigabitových ethernetových portů PoE+, 2× SFP gigabitové ethernetové porty, 2× SFP+ desetigigabitové fiber porty, 505 W power budget PoE, 3× tiché větráky.

Oba přepínače jsou vybaveny řadou pokročilých L2+/L3 funkcí, jako jsou např. VLAN, LAG, QoS, ACL, podpora IPv6, statické routování IPv4 a IPv6, IGMP snooping, multicast, STP/RSTP/MSTP, rate limiting, pokročilá kontrola každého z portů PoE či rozvrh PoE. Kvalitní zabezpečení sítě zajišťují bezpečnostní funkce v podobě dynamického přiřazování VLAN, vyhrazení VLAN pro hosty, TACACS+, seznamu prověřených MAC adres či IPv4 a IPv6 ACL.

Přepínače GC752X a GC752XP jsou prvními přístroji se dvěma SFP a SFP+ desetigigabitovými porty, které podporují systém Insight. Tato unikátní utilita umožňuje prostřednictvím mobilní aplikace či webového cloudového portálu nakonfigurovat více firemních zařízení současně a ty pak následně monitorovat a spravovat odkudkoli v dosahu internetového připojení, v nepřetržitém režimu 24/7.

V prodeji jsou nové 52portové přepínače NETGEAR Insight se vzdálenou správou
i Zdroj: PCTuning.cz

Insight v nejnovějším vydání 5.0 nabízí oproti předchozí verzi tato zásadní vylepšení:

- Časový rozvrh aktualizace firmwaru umožňuje vytvořit plán automatických aktualizací firmware podle časových preferencí uživatele.

- Dvoufázové ověření identity uživatele při přihlášení se do systému prostřednictvím SMS či notifikací zasílaných na mobilní zařízení.

- Vylepšená podpora nabízí snazší přístup ke znalostní databázi, instruktážním videím i kontaktům technické podpory prostřednictvím mobilní aplikace Insight.

Cena a dostupnost

Přepínače GC752X a GC752XP jsou v prodeji za doporučené koncové ceny 12 870 korun s DPH (model GC752X) a 23 250 korun s DPH (model GC752XP).

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama