valve-vydala-offline-verzi-counter-strike-go-muzete-ji-hrat-zcela-zdarma
PCTuning Novinka

Valve vydala offline verzi Counter-Strike: GO, můžete jí hrát zcela zdarma

Martina Lipertová
Martina Lipertová
2. 9. 2018 10:00 10 Sdílej:

Společnost Valve vydala nový update pro Counter-Strike: Global Offensive, který do hry přináší možnost offline hry proti botům. Tuto verzi si nyní můžete stáhnout a hrát zdarma i vy.

Reklama
Reklama

Jedná se o skvělý způsob, jak se dostat do multiplayerové hry, která se jinak prodává za 14,99 eur (tedy asi 390 korun). V offline verzi proti botům se totiž můžete naučit všechny základy hry, aniž byste rozčilovali svoje parťáky a frustrovali sami sebe (jen si vzpomeňte na svůj poslední online mač v nové hře, neobořil se na vás někdo, že mu to kazíte?).

Verze Counter-Strike: Global Offensive zdarma je k dispozici pro Linus, Mac a Windows PC. Stáhnou si ji můžete ze Steamu.

Kromě samotného hraní můžete skrze tuto verzi sledovat GOTV, což je speciální platforma pro sledování vybraných mačů z CS:GO.

Valve na Steamu dále vysvětlila, že „placená verze CS:GO vám přinese přístup k online obsahu a funkcím, které zahrnují multiplayer, oficiální matchmaking, in-game inventář, XP, ranky, skupinové skilly atd.“

Seznam všech novinech nového patche najdete na blogu CS:GO.

Zdroj: Polygon

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning