Varta Wireless Power Bank je multitalent na nabíjení
Novinka Varta Wireless Power Bank je multitalent na nabíjení

Varta Wireless Power Bank je multitalent na nabíjení

Mirek Kočí

Mirek Kočí

20. 1. 2022 08:30 1

Potřebujete nabít mobil, tablet, sluchátka nebo dodat energii některému z USB gadgetů? Nová Wireless powerbanka Varta vše zajistí.

Reklama
Reklama

Základem powerbanky je baterie s kapacitou 10 000 mAh, přičemž umožnuje maximální nabíjení 18 W v případě jednoho zařízení a 15 W v případě více zařízení.

Powerbanka nabízí nejen tři USB konektory (2× klasické USB + USB-C), ale také bezdrátové nabíjení. Pro „drátové“ nabíjení je možné využít standardu Quick Charge 3.0 či Power Derlivery a pro bezdrátovou variantu se pak nabízí až 10 W nabíjecí síly. Zdroj energie je navíc možné využít pro nabíjení až čtyř zařízení najednou (3x USB + 1x bezdrátové). 

Varta Wireless Power Bank je multitalent na nabíjení

Samotnou Wireless Power Bank je možné nabít přes USB-C (podpora Power Delivery in/out) pomocí USB nabíječky, počítače atp. Pokud máte vybitou powerbanku i další zařízení, tak přichází na řadu podpora pass-through. Tato funkce umožnuje nabíjet jak powerbanku, tak k ní připojená zařízení a např. přes noc tak dodat energii všemu potřebnému. 

Varta Wireless Power Bank je multitalent na nabíjení

O nabití a jeho stavu informují čtyři stavové diody. Pro pohodlné bezdrátové nabíjení je powerbanka osazena protiskluzovým gumovým kolečkem, který mobil nebo např. sluchátka drží na místě a nehrozí tak sesunutí, jak tomu bývá u některých zařízení. Stejně tak je samotný povrch powerbanky z plastu se „strukturou“, která brání prokluzování zařízení jak na stole, tak např. v ruce.

Součástí balení je USB-A – USB-C kabel podporující rychlé nabíjení nejen s powerbankou.

Doporučená cena je stanovena na 1 099 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning