ve-svedsku-si-o-sobe-nexusy-od-googlu-mysli-ze-jsou-iphony
Apple Novinka Ve Švédsku si o sobě Nexusy od Googlu myslí, že jsou iPhony

Ve Švédsku si o sobě Nexusy od Googlu myslí, že jsou iPhony

Mirek Kočí

Mirek Kočí

27. 12. 2012 19:00 10

Android 4.2 přinesl několik chybiček. Nejen že ho Google zapomněl pojmenovat a stále mu říká Jelly Bean nebo že v kalendáři zapomněl na posledních 31 dní v roce. To uživatelé ještě skousli, ale to, že Nexusy si při nastavení švédštiny o sobě myslí, že jsou iPhony, to možná už někteří nerozdýchají.

Reklama

Nejnovější verze mobilního operačního systému Android je zatím dostupná pouze pro telefony Nexus 4 a Galaxy Nexus. Na uživatele, kteří na svém mobilu mají nastavenou švédštinu, při nastavení telefonu vyskočí varování: “WARNING! Any operator data charges may apply. The configuration of the iPhone can require significant network activity,” – „Upozornění! Datové přenosy mohou být zpoplatněny. Nastavení iPhonu může vyžadovat připojení do sítě.”

V projektu Android Open Source Projectu byl prý vtipný bug opravený již v listopadu, do aktualizace se ale zatím nedostal, upozorňuje vlákno na serveru Reddit. Pokud vlastníte Nexus 4 či Galaxy Nexus a chcete se o chybě přesvědčit na vlastní oči, otevřete aplikaci /system/app/SetupWizard.apk.

Nepřehlédněte:

Ve Švédsku si o sobě Nexusy od Googlu myslí, že jsou iPhony
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: 1 2

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama