ve-world-of-tanks-se-znovu-objevuje-kapela-the-offspring
Novinka Ve World of Tanks se znovu objevuje kapela The Offspring

Ve World of Tanks se znovu objevuje kapela The Offspring

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 4. 2021 19:34

The Offspring vydávají po deseti letech své nové album a u této příležitosti studio Wargaming přináší nový herní obsah související s touto americkou punkrockovou legendou.

Reklama

Vzhledem k četným fanouškům The Offspring u diváků World of Tanks byla spolupráce těchto dvou značek jen otázkou času. Nejprve se to stalo v roce 2019, kdy byli členové kapely přidáni do hry vedle skutečně punk-rockového tanku a dokonce se stali hvězdou Wargaming Festu.

S vydáním nového alba se hráči budou střetávat na bojišti v TL1 LPC, americkém lehkém tanku VIII. úrovně, vyzdobeném stylem Pretty Fly 3D. Tento styl obsahuje vše, co kapela potřebuje včetně všech svých nástrojů, světel a mnoha dalších propriet. Pozorní hráči a fanoušci si také všimnou skateboardů s ikonickými uměleckými díly alba, včetně Americana z roku 1998, připevněnými k vozidlu.

Co je to ale tank bez posádky? TL1 LPC Pretty Fly přichází s Dexterem, Noodlesem, Petem a Toddem a nabízí vlastní hlasové linky jedinečné pro posádku. Tankisté také budou moci získat všechny druhy prvků přizpůsobení 2D The Offspring, včetně obtisků, nápisů, emblémů a jedinečného Turn It Up! 2D stylu.

Ve World of Tanks se znovu objevuje kapela The Offspring
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama