ve-world-of-tanks-se-znovu-objevuje-kapela-the-offspring
Novinka Ve World of Tanks se znovu objevuje kapela The Offspring

Ve World of Tanks se znovu objevuje kapela The Offspring

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 4. 2021 19:34

The Offspring vydávají po deseti letech své nové album a u této příležitosti studio Wargaming přináší nový herní obsah související s touto americkou punkrockovou legendou.

Reklama
Reklama

Vzhledem k četným fanouškům The Offspring u diváků World of Tanks byla spolupráce těchto dvou značek jen otázkou času. Nejprve se to stalo v roce 2019, kdy byli členové kapely přidáni do hry vedle skutečně punk-rockového tanku a dokonce se stali hvězdou Wargaming Festu.

S vydáním nového alba se hráči budou střetávat na bojišti v TL1 LPC, americkém lehkém tanku VIII. úrovně, vyzdobeném stylem Pretty Fly 3D. Tento styl obsahuje vše, co kapela potřebuje včetně všech svých nástrojů, světel a mnoha dalších propriet. Pozorní hráči a fanoušci si také všimnou skateboardů s ikonickými uměleckými díly alba, včetně Americana z roku 1998, připevněnými k vozidlu.

Co je to ale tank bez posádky? TL1 LPC Pretty Fly přichází s Dexterem, Noodlesem, Petem a Toddem a nabízí vlastní hlasové linky jedinečné pro posádku. Tankisté také budou moci získat všechny druhy prvků přizpůsobení 2D The Offspring, včetně obtisků, nápisů, emblémů a jedinečného Turn It Up! 2D stylu.

Ve World of Tanks se znovu objevuje kapela The Offspring

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning