vigor-slavi-1-2-milionu-hracu-a-patri-mezi-nejhranejsi-xbox-tituly
Novinka Vigor slaví 1,2 milionu hráčů a patří mezi nejhranější Xbox tituly

Vigor slaví 1,2 milionu hráčů a patří mezi nejhranější Xbox tituly

Mirek Kočí

Mirek Kočí

29. 8. 2019 10:30

Shoot’n‘ loot hra Vigor z dílny českého studia Bohemia Interactive sklízí týden po vydání plné verze významné úspěchy mezi hráči po celém světě. Novou free-to-play hru odehrávající se ve světě poválečného Norska si aktuálně vyzkoušelo již 1,2 milionu hráčů. Vigor se rovněž probojoval do TOP 20 nejhranějších Xbox One titulů.

Reklama

Vigor 1.0: Rise byl vydán v pondělí 19. srpna během Inside Xbox Show na výstavě Gamescom v Německu. Jak už bylo naznačeno, Vigor je shoot ‚n‘ loot hra exkluzivně pro Xbox s mechanikou stavění vlastních úkrytů (shelters) odehrávající se v poválečném Norsku.

Do finální verze, kterou vývojáři pojmenovali jako Vigor 1.0: Rise, přibylo několik zásadních novinek. K dispozici je nová lokalizace pro Francii, Itálii, Německo, Španělsko a Brazílii. Posíleny byly rovněž servery zajišťující plynulejší zážitek z hraní (rychlejší matchmaking a lepší latenci). A rozšířen byl také příběh hry a přibyly nové balíčky, se kterými se hráči pohodlněji vrhnou rovnou do hry: jde o Starter Pack a Outlander Pack. V neposlední řadě si hráči také mohou užít zcela nové zbraně a rozšířit svůj šatník o nové varianty customizací.

Vigor 1.0: Rise můžete stahovat zdarma prostřednictvím tohoto odkazu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama