vime-kdy-vyjde-warcraft-3-reforged
PCTuning Novinka

Víme, kdy vyjde Warcraft 3: Reforged!

mirek-koci
Mirek Kočí
20. 12. 2019 11:00 Sdílej:

Warcraft 3: Reforged, což není nic jiného než kompletní předělávka původní hry Warcraft 3 a datadisku The Frozen Throne, už znám datum svého vydání. Letos už to bohužel do obchodů nestihne. Oficiální datum vydání je stanoveno na 28. ledna.

Reklama
Reklama

Chystaný Warcraft 3: Reforged toho oproti původní hře, od jejíhož vydání uběhlo již dlouhých sedmnáct let, nabídne poměrně dost nového. Chybět nebude podpora 4K zobrazení, čekají nás nové animace a rovněž by měl být zahrnut modovací World Editor. Do hry se dostane i online multiplayer a podpora map, které budou vytvořené samotnými hráči. Změn reflektujících dobu vydání pak dozná i uživatelské rozhraní.

V základní edici se Warcraft 3: Reforged prodává za 30 eur (760 Kč), v této ceně je i rozšíření Frozen Throne. K dispozici je pak i o 10 eur dražší edice Spoils of War, která obsahuje bonusy do ostatních blizzardích her.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning