virtualni-realita-htc-vive-pro-otevira-portal-do-sveta-game-of-thrones
PCTuning Novinka

Virtuální realita HTC Vive Pro otevírá portál do světa Game of Thrones

mirek-koci
Mirek Kočí
16. 4. 2019 09:30 Sdílej:

HTC se spojilo s HBO, aby při příležitosti premiéry závěrečné řady seriálu Hra o trůny umožnili fanouškům bránit Zeď osobně. Zážitek bude po omezenou dobu dostupný nejen v zetku., ale také v showroomu holešovické prodejny Alza. V kavárně zetko. bude navíc k vidění i Železný trůn od společnosti HBO, která za celým seriálem stojí.

Reklama
Reklama

Virtuální realita umožní populárního seriálu stanice HBO překročit hranici filmového plátna a vstoupit do světa jejich oblíbených hrdinů, který je obklopí. Trůn i virtuální zážitek budou dostupné v zetku. od dnešního dne až do čtvrtka 18. dubna. Zájemci, kteří zetko. navštívit nestihnou, se k obraně Západozemí budou moci připojit v holešovické prodejně Alza až do 30. dubna.

Kromě možnosti nahlédnout do světa seriálu Hra o trůny lze prostřednictvím virtuální reality navštívit i další filmové trháky. V obchodě Viveport naleznou uživatelé například zážitky Star Wars: Trials on Tatooine, Star Wars: Droid Repair, či titul Spider-Man: Homecoming VR. Nejkomplexnější je pak hra Ready Player One: OASIS beta. V ní hráči cestují po různých koutech světa OASIS ze snímku Stevena Spielberga Ready Player One a snaží se dosáhnout nejlepšího skóre ze všech.

Zdroj: HTC

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning