vodafone-nabidne-seniorum-neomezene-volani-rodinam-poskytne-neomezeny-internet-a-uzivatelum-erousky-odpusti-data
Novinka Vodafone nabídne seniorům neomezené volání, rodinám poskytne neomezený internet a užívatelům eRoušky odpustí data

Vodafone nabídne seniorům neomezené volání, rodinám poskytne neomezený internet a užívatelům eRoušky odpustí data

Mirek Kočí

Mirek Kočí

19. 10. 2020 16:29 2

Vodafone poskytne neomezené internetové připojení zdarma rodinám, které nemohou svým dětem zajistit on-line výuku. Senioři získají u stávajícího Tarifu 60+ neomezené volání a zákazníci, kteří využívají aplikaci eRouška, navíc nebudou platit za data, která aplikace pro svůj provoz potřebuje.

Reklama

Vzhledem k současné náročné situaci se operátor rozhodl pro další adresnou pomoc. Přes platformu Česko.Digital poskytne 500 rodinám, pro které je aktuální on-line výuka finančně těžko zvládnutelná, bezplatné neomezené pevné internetové připojení a rodiny vybaví modemem s Wi-Fi pokrytím.

Vodafone však myslí i na další skupinu lidí, kteří se v současné době potýkají s nedobrovolnou izolací – na seniory. Všem svým zákazníkům, kteří využívají tarif Tarif 60+, firma proto zdarma vylepšuje nabídku. K dispozici budou mít až do konce ledna 2021 neomezené volání do všech sítí v Česku.

Vodafone před týdnem rozeslal na základě žádosti hlavní hygieničky ČR na více než 2,5 milionu čísel chytrých mobilních telefonů SMS s výzvou k používání aplikace eRouška. Nyní se operátor rozhodl podpořit aktivní využívání aplikace.

Nově Vodafone nebude účtovat zákazníkům spotřebovaná mobilní data, která aplikace využije. „Rozhodnutí, zda používat aplikaci eRouška, je na každém znás. My pro její používání nechceme klást žádné další bariéry, a proto nebudeme účtovat data, která aplikace spotřebovává,“ uvedl Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic.

Více informací o akci Vodafonu najdete na webu www.vodafone.cz/lidska-sit

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama