vodafone-od-7-kvetna-zlevnuje-hovory-i-sms-do-zahranici
PCTuning Novinka

Vodafone od 7. května zlevňuje hovory i SMS do zahraničí

Mirek Kočí
Mirek Kočí
24. 4. 2019 11:00 Sdílej:

Do všech zemí Evropské unie, ale i do některých vzdálených zámořských regionů, budou zákazníci Vodafonu volat a psát od 7. května levněji. Cena volání se snižuje na 5,80 korun za minutu, u SMS zpráv na 1,80 koruny včetně DPH.

Reklama
Reklama

Změny cen se týkají Evropské unie a navíc Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Ceny klesnou také pro některá zámořská území, která patří pod státy Evropské unie, jako je Guadeloupe, Martinik, Francouzská Guyana a další.

„Dodržujeme náš závazek zajistit zákazníkům férový přístup k telekomunikačním službám a snižujeme cenu volání a SMS do zemí Evropské unie. Zároveň rozšiřujeme seznam států, pro které je možné využít balíčky volných minut ve vyšších tarifech Red Naplno,“ uvedl Enrique Vivas, viceprezident pro nefiremní zákazníky společnosti Vodafone Česká republika.

Změny platí jak pro firemní, tak nefiremní zákazníky Vodafonu. Více informací najdete na webu vodafone.cz/volejte-bez-hranic, kde je k dispozici i přehled jednotlivých regionů a cen.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning