Vyzkoušejte si úžasné demo deštného pralesa stvořeného v Unreal Engine 5
i Zdroj: PCTUNING
Novinka Vyzkoušejte si úžasné demo deštného pralesa stvořeného v Unreal Engine 5

Vyzkoušejte si úžasné demo deštného pralesa stvořeného v Unreal Engine 5

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

21. 9. 2022 21:30 7

Pekelná ukázka toho, co UE5 zvládne. Taky dokonalý nástroj na pekelné otestování výkonu vašeho stroje.

Reklama
Reklama

Už jsme viděli pár technologických ukázek a UE5 pokaždé ukázal, že je to zatraceně mocný nástroj. Při mém pokoutném brouzdání po youtube jsem objevil člověka, který se zabývá tvorbou v UE5 a svou práci dává ke stažení. I neodolal jsem a vyzkoušel si procházku téměř fotorealistickým pralesem. Taky jsem zjistil, že můj stroj má plné obvody práce, aby to vůbec rozhýbal. Vytípal jsem pár obrázků v rozlišení 2560 × 1440 spolu se statistikou z MSI Afterburner. Jak vidíte, snímky se zrovna do nebes nešplhají. 

Vysoké (High) detaily utáhne RTX 2080 na cca 50 snímků, vyšší (Highest) už spadnou na 25 a konečně Ultra detaily pošlou grafiku úplně do kolen. 10-15 FPS opravdu není mnoho. Nicméně určitě doporučuji demo stáhnout a pokochat se, zejména s tím, jak se v posledních dnech venku honí mračna, každou chvíli slejvák a deštný horký prales za humny je utopie. Odkaz ke stažení dema je v popisku videa od autora, přímý link zde

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning