wargaming-a-frag-lab-oznamuji-novou-f2p-mmo-strilecku
Novinka Wargaming a Frag Lab oznamují novou F2P MMO střílečku

Wargaming a Frag Lab oznamují novou F2P MMO střílečku

Mirek Kočí

Mirek Kočí

15. 3. 2019 14:00

Wargaming oznamuje zahájení spolupráce s ukrajinskými vývojáři Frag Lab na zcela nové next-gen free-to-play akční hře, při jejímž vývoji budou použity desítky nástrojů Amazon Web Services (AWS), Amazon GameLift pro serverový hosting a herní engine Amazon Lumberyard.

Reklama

Kyjevské studio Frag Lab není rozhodně žádným nováčkem na herné scéně. Tamní vývojáři pracovali například na Warface, Battlefieldu 2, nebo franšíze The Crysis. „Když nás z Frag Lab oslovili se svou vizí toho, na čem chtějí pracovat, cítili jsme, že to dokonale odpovídá našim základním hodnotám,“ říká produktový ředitel Wargamingu Shahzad Khan.

Amazon Game Tech poskytuje vývojářům vše, co potřebují k vytvoření her tím, že jim nabízí všechna řešení napříč celým Amazonem. Wargaming a Frag Lab používají Amazon GameLift pro celou řadu činností jako je provoz multiplayerových serverů, či téměř tucet AWS produktů jako je Amazon Route 53, Simple Storage Service (S3) a Elastic Container Service pro Kubernetes (EKS). Vlastní hra je pak tvořena v engine Amazon Lumberyard.

Veřejné oznámení, které bude obsahovat vice detail o chystané novince, je plánováno ještě v letošním roce.

Wargaming a Frag Lab oznamují novou F2P MMO střílečku
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama