wargaming-vydal-world-of-tanks-blitz-pro-konzoli-nintendo-switch
Novinka Wargaming vydal World of Tanks Blitz pro konzoli NIntendo Switch

Wargaming vydal World of Tanks Blitz pro konzoli NIntendo Switch

Mirek Kočí

Mirek Kočí

27. 8. 2020 08:00

Společnost Wargaming oznamuje, že mobilní týmová MMO hra World of Tanks Blitz je k dispozici také pro konzoli Nintendo Switch.

Reklama

World of Tanks Blitz, který se může pochlubit více než 137 miliony stažení po celém světě, přináší na Switch divoké týmové mobilní tankové souboje a zároveň poskytuje plnou podporu hraní cross-play na všech dostupných platformách.

Cross-play zápasy se konají na stejném serveru, což umožňuje novým hráčům bojovat bok po boku nebo soutěžit proti obrovské komunitě. Wargaming zdůrazňuje, že hráči bojující na stávajících účtech Wargaming.net mohou přenést své plné účty World of Tanks Blitz na Switch a zachovat si veškerý vývoj, kterého dosáhli.

Tankisté, kteří chtějí na bojišti vyniknout, mohou využít rozmanitých možností přizpůsobení a to včetně avatarů ve hře, exkluzivně vytvořených pro Switch. Hráči také dostanou sbírku dárků (k dispozici v herním obchodě do 9. září), které jim pomohou zahájit cestu ve WoT Blitz: 1 000 zlaťáků, 3 dny prémiového účtu a médium T2, americký střední tank Tier II.

World of Tanks Blitz nevyžaduje ke stažení a přehrávání členství v Nintendo Switch Online. Hra je kromě Switche k dispozici také pro iOS, macOS, Android a Windows 10

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama