warhammer-40-000-armageddon-vyjde-pristi-rok
PCTuning Novinka

Warhammer 40,000: Armageddon vyjde příští rok

mirek-koci
Mirek Kočí
26. 5. 2013 03:00 1 Sdílej:

Společnosti Slitherine a Games Workshop oznámily, že pracují na tahové strategii Warhammer 40,000: Armageddon, která bude zasazená do sci-fi prostředí. Vývojáři získali exkluzívní práva od Games Workshop teprve před několika týdny. K vydání hry proto dojde až v prvním čtvrtletí 2014.

Reklama
Reklama

Nepřehlédněte:

SHAZAM PRO IPAD: TAGOVÁNÍ HUDBY NA POZADÍ A NOVÝ VZHLED

Warhammer 40,000: Armageddon bude prvním dílem z připravované série tahových strategií na hexagonových polích. Hra se bude odehrávat během Druhé války o Armageddon. Hráči povedou do boje vojáky imperiální síly Armageddon Steel Legion a vesmírné mariňáky,aby zabránili invazi Orků, kterým velí Ghazghkull Thraka.

Do bitev, které ovlivní povrch, počasí a morálka, se má zapojit až 100 typů jednotek s různým zaměřením, charakteristikami, speciálními schopnostmi a statistikami.

K dispozici bude i editor map a také multiplayer, na který se všichni hodně těšíme, se speciálně navrženými, prý vybalancovanými, mapami.

Zdroj: PocketGamer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning