world-of-tanks-mercenaries-novinky-v-novem-updatu-vznikaly-na-zaklade-feedbacku-hracu
Novinka World of Tanks: Mercenaries: Novinky v novém updatu vznikaly na základě feedbacku hráčů

World of Tanks: Mercenaries: Novinky v novém updatu vznikaly na základě feedbacku hráčů

Mirek Kočí

Mirek Kočí

21. 5. 2019 17:00 1

World of Tanks: Mercenaries jsou připraveni zahájit letošní léto svou nejnovější aktualizací pořadovým číslem 4.10. Nejnovější a dlouho očekávaný update přináší samozřejmě nový obsah ve hře, vizuální změny v rozhraní, úpravy tanků a mnoho dalšího. S novým indikátorem Exact Armor Value velitelé již nebudou hádat, jak silné pancéřování mají jejich vozidla. Každá zvýrazněný pancéřový plát bude nyní zobrazovat přesné množství brnění, které má k dispozici.

Reklama

Fanoušci si v zatím poslední aktualizaci navíc vychutnají další rozšíření funkce Camouflage pro tanky z Československa, Itálie, Německa a SSSR. Jako vždy i tento update přichází i s několika zbrusu novými tanky Mauerbrecher VK 168.01 (P) a ELC Even 90. Silný Mauerbrecher bude k dispozici pouze do 10. června. Se silným pancéřováním se tento tank stane velkým pomocníkem v týmu. Lehký tank ELC Even 90 pak bude v nabídce o den déle a v bitvách se postará o palebnou podporu uprostřed líté bitvy.

Od 21. května do 27. května se však ve hře opět objeví tzv. Commander mode, který nabídne časově omezené hraní v RTS módu. Již dříve odzkoušený herní systém se u fanoušků osvědčil a ti si jej vyžádali znovu.

World of Tanks Mercenaries hraje stabilně a pravidelně celosvětově více než 18 milionů hráčů na konzolích PlayStation 4, Xbox One a Xbox 360.       

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama