world-of-tanks-mercenaries-oslavuji-17-milionu-novych-hracu
Novinka World of Tanks: Mercenaries oslavují 17 milionů nových hráčů

World of Tanks: Mercenaries oslavují 17 milionů nových hráčů

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 8. 2018 20:30 3

World of Tanks: Mercenaries má v současné době více než 17 milionů registrovaných hráčů a dnes navíc přichází s dalším zásadním rozšířením pro PlayStation 4 and Xbox. Hráči se dočkají zbrusu nových dělostřeleckých vozidel, posádek, map, ale také došlo na splnění některých požadavků ze stran komunity.

Reklama

První velkou změnou je tzv. Artillery kamera. Lze si tak vychutnat trajektorii vystřěleného náboje. Kamera je umístěna mnohem blíže k zemi a lze tak rotovat kolem letící nábojnice. Do hry to přináší více možností, jak si vychutnat souboje dělostřelectva a hráči se navíc dostanou ještě blíže do akce.

„Když jsme začali pracovat na novém přídavku pro World of Tanks: Mercenaries, naslouchali jsme samozřejmě také našim fanouškům z komunity. Jedna z nejčastěji opakovaných proseb se týkala přidání lišty s číselným vyjádřením zdraví nejen u nepřátelských jednotek, ale také u vlastních spřátelených vozidel. Po zapnutí tato funkce dává hráčům přehled o stavu jejich vlastního týmu nebo o tom, v jaké kondici jsou protivníci,“ tvrdí vývojáři ze studia Wargaming.

Update 4.6 přináší do Mercenaries další válečné výzvy. A není to jen prázdná fráze, ale nahuštěná nabídka novinek, kterou ocení především hráči mise nazvané Contract (Smlouvy). Právě ty ukazují trochu jiný pohled na historii a v podobě fiktivních příběhů pokračují dál v nastaveném kurzu.

World of Tanks: Mercenaries oslavují 17 milionů nových hráčů
i Zdroj: PCTuning.cz

Podívejme se na trojici zbrusu nových vozidel:

Thresher: dobře opancéřovaný lehký tank s velmi agresivní zbraní. Ovládat jej může Dark Fox, bojovník z Nového Zálandu sloužící pod britským vedením za druhé světové války. Posléze se stal odpadlíkem s chutí se pomstít silám Osy.

Long Reach: Těžký tank, který v sobě spojuje britské, německé a sovětské technologie.Kapitánskou povinnost na sebe vzal Brutal Beast – švýcarský exšpión, který za války procestoval celou Evropu a pomáhal osvobozovat města od německé nadvlády.

Sharpshooter: medium tank kombinující technologie Osy a Spojenců. Pod vedením Red Sentinela, italskéhé vojáka, které ho pohání typická jižanská horkokrevnost, se dostanete do těch nejtěžších bitev.

Další přírůstky zahrnují zbrusu nové vozy Tier X v čínských a britských vývojových stromech. WZ-111 5A je nový čínský těžký tank, který má vynikající brnění a rychlost a pro všechny nepřátele je skutečně silným oříškem. Britský těžký tank Super Conqueror se silným pancířem poskytuje maximální ochranu z každého úhlu a skvělá ovladatelnost z něj činí hrozbu pro pomalejší nepřátele.

Dvě nové mapy se objevují v bitvách pro více hráčů! Caen - 1944 je inspirována skutečným městem v severozápadním Francii, osvobozeným od německé kontroly během bitvy o Normandii. Pearl River je pak druhou mapou, která se ve hře objevuje. V údolí, v němž se třpytí jas vycházejícího slunce, však na hráče čeká drsný terén, který nabízí celou řadu maskovacích a úhybných manévrů. Stačí projet korytem řeky a zaútočit na nepřátelskou základnu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama