World of Tanks: nejnovější aktualizace přináší velké změny
PCTuning Novinka

World of Tanks: nejnovější aktualizace přináší velké změny

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 6. 2021 10:29 1

Do hry World of Tanks dorazila jedna z největších aktualizací. Nejnovější update 1.13 obsahuje zásadní přepracování základních mechanismů, jako jsou HE granáty a samohybná děla.

Reklama
Reklama

Asi největší novinkou je přepracovaný systém dělostřelectva, které nenávidí prakticky všichni tankisti. Od startu World of Tanks se dělostřelectvo hodně změnilo, ale ještě pořád je jasné, že k vyrovnání podmínek je zapotřebí více dělostřeleckých protiopatření. S nejnovější aktualizací mají tankisté k dispozici 3 taktické funkce, kterými se mohou proti dělostřelectvu bránit. Mezi nimi najdeme i Sound Detection, což je nová schopnost určená pro velitele. Díky ní dostanete předem varování pomocí speciálního indikátoru, že se nacházíte v zóně dopadu granátu. 

Dělostřelectvo má nyní k dispozici tři typy granátů, všechny s vlastním účelem v bitvě, trajektorii a rychlosti. Dva typů granátů již nebudou znehybňovat nepřátelská vozidla, což výrazně sníží celkovou dobu omráčení v bitvě. Kromě toho bylo aktualizováno rozhraní munice SPG a přepracována výhoda Intuition, což znamená rychlejší změny nábojů pro všechny typy vozidel.

Aktualizace 1.13 také uvádí zavedení přepracované HE (explozivní) granáty. Ty nyní budou způsobovat poškození v místě nárazu, což znamená, že poškození bude vypočítáno v místě kontaktu s pancířem, na rozdíl od dřívější verze, která byla méně předvídatelná.

Update toho nabízí ale mnohem víc. Do World of Tanks přichází úplně nový režim hry - Průzkumná mise. V tomto režimu můžete prozkoumat mapy, které jsou v posledních fázích vývoje a programátoři je plánují přidat do hry v nejbližší době. Po odehrání určitého počtu bitev v Průzkumné misi budete moci hlasovat pro jednu z prozkoumaných map a vyplnit k ní speciální dotazník. Wargaming se tak dozví vaše postřehy a názory na nové mapy a díky tomu je třeba ještě vylepší.

Nabídku her pro různé platformy najdete v e-shopu CZC.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning