world-of-tanks-rozjizdi-opet-frontline
Novinka World of Tanks rozjíždí opět Frontline

World of Tanks rozjíždí opět Frontline

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 3. 2019 11:15

Pokud lze s něčím spojit World of Tanks v letošním roce, pak to jsou masivní bitvy 30 vs. 30 hráčů, které hru posunují na zcela novou úroveň. S příchodem těchto velkých válečných zón navíc do hry vstupují i mnohem lukrativnější odměny a opravdu rozlehlé území, které pokrývá 9,25 kilometrů čtverečních. Tankisté budou muset začít přemýšlet nad totální změnou v taktice, protože rozloha, ale i otevření tří front, si budou žádat nový přístup.

Reklama

Hráči ve World of Tanks dostanou celou řadu příležitostí (vývojáři jim říkají Epizody), jak si užít týdenní dávku Frontline každý měsíc a to až do listopadu.

„Když jsme v roce 2018 poprvé spustili Frontline, byl to velmi oblíbený mód a ještě než skončil, komunita se začala ozývat a volala po návratu,“ vysvětluje ředitel publishingový šéf World of Tanks Max Chuvalov a dodává: „Právě díky pozitivnímu feedbacku od hráčů, tak je Frontline nyní větší, lepší a mnohem častější.“

2. epizoda Frontové linie 2019 začala již 11. března a bude k dispozici po jeden týden do 18. března. Pro všechny hráče to znamená šanci, jak se zúčastnit epických bitev 30 proti 30, vyhrát hromady odměn a zapojit se do závodu o impozantní tanky za odměnu!

Pro úplnost dodejme, že máme také informace o 3. epizodě. Ta bude probíhat od 15. do 22. dubna.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama