World of Warships přináší pansijské křížníky v Early Access
Novinka World of Warships přináší pansijské křížníky v Early Access

World of Warships přináší pansijské křížníky v Early Access

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 1. 2022 09:43

Společnost Wargaming, vydavatel a vývojář námořní multiplayerové free-to-play hry World of Warships, se v této nejnovější aktualizaci vydává na moře se zbrusu novou řadou panasijských křižníků úrovně V-X. Kromě toho, pro náhodné bitvy jsou k dispozici pronájmy superlodí, velkolepě se navíc vrací asymetrické bitvy a zbrojnice byla čerstvě vybavena několika novými výkonnými přírůstky.

Reklama
Reklama

Panasijské křižníky: První část

V první nové události tohoto roku se hráči mohou vůbec poprvé ujmout kormidla šesti panasijských křižníků - plavidel známých svými malorážovými, ale rychle střílejícími děly a hlubinnými torpédy. Patří mezi ně Chungking V. úrovně z Čínské republiky a Rahmat VI. úrovně z Malajsie až po Jinan X. úrovně, který je také z Číny.

Týden co týden bude ve čtyřech dávkách zpřístupněno 28 čerstvých bojových misí, které jsou po dokončení obdařeny spoustou odměn, jako je přístup na lodě V. úrovně Chungking a VII. úrovně Chumphon a také panasijské žetony. Tento nový dočasný zdroj lze vyměnit za celou řadu kamufláží, nášivek a postupně dostupných balíčků pro Tier VI Rahmat a Tier VIII Harbin, jakož i Tier IX Sejong a jejich speciální skiny. Na počest této události byl také aktualizován Dračí přístav!

V návaznosti na téma panasijských křižníků budou moci hráči oslavit lunární nový rok také účastí v bojových misích, za které získají tematickou vlajku, speciální kontejnery a další předměty. 

Získávejte portálové žetony prostřednictvím sociálních sítí

Aktualizace 0.11.0 také vybízí hráče, aby získávali portálové žetony a zajistili si tak skin japonského hradu pro loď Fuso, který je exkluzivní pro fanoušky World of Warships na Twitchi a Discordu a také pro aktivní náboráře. 

Od 19. ledna a po celou dobu aktualizace lze Portal Tokeny získávat prostřednictvím misí odhalených v týdenních dropech na Twitchi, pravidelných aktivitách na Discordu. Hráči mohou tuto surovinu vyměnit buď za samotný skin, nebo za odemknutí maratonu misí s kůží jako konečnou odměnou.

Velký návrat asymetrických bitev

Po rozsáhlých zkouškách v hodnocených a kooperativních bitvách jsou nyní lodě připraveny na novou rozsáhlou fázi testování v náhodných bitvách, čímž se tato novinka stane trvalou součástí hry World of Warships.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning