xiaomi-mi-mix-4-nabidne-skvely-fotoaparat-se-64-mpx
Novinka Xiaomi Mi Mix 4 nabídne skvělý fotoaparát se 64 Mpx

Xiaomi Mi Mix 4 nabídne skvělý fotoaparát se 64 Mpx

Mirek Kočí

Mirek Kočí

8. 7. 2019 12:30 8

Společnost Xiaomi připravuje další špičkový smartphone. Tentokrát je řeč o modelu Mi Mix 4, který nabídne opět zajímavou vysouvací konstrukci a bezrámečkový displej. Jedním z taháků telefonu bude i fotoaparát, od nějž máme čekat jen ty nejlepší výsledky.

Reklama

Produktový ředitel čínského výrobce Wang Teng se na sociálních sítích pochlubil, že Mi Mix 4 dostane fotoaparát, který bude mít lepší senzor, než jakým je 64Mpx ISOCELL Bright GW1 od Samsungu. Podotýkáme, že žádný smartphone na trhu dnes fotoaparátem s takto vysokým rozlišením nedisponuje.

Je samozřejmě otázkou, co si pod formulací „lepší“ máme představit. Wang Teng totiž žádné bližší parametry použitého snímače neposkytl. Ba naopak, svou zprávu z mikroblogu později stáhl.

Xiaomi Mi Mix 4 nabídne skvělý fotoaparát se 64 Mpx
i Zdroj: PCTuning.cz

O Mi Mix 4 se toho dosud příliš neví. Výkon telefonu bude ale zcela jistě dodávat čipová sada Qualcomm Snapdragon 855, jedna z verzí telefonu pak zřejmě bude podporovat i rychlý internet 5G. Spekuluje se také o tom, že Mix 4 bude první smartphone značky Xiaomi se selfie kamerkou pod displejem a očekávat zřejmě můžeme i unikátní vysouvací konstrukci.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama