xpg-predstavuje-nova-herni-sluchatka-precog-analog
Novinka XPG představuje nová herní sluchátka Precog Analog

XPG představuje nová herní sluchátka Precog Analog

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 9. 2020 11:00

Společnost XPG uvádí na trh herní sluchátka Precog Analog. Novinka s sebou přináší mnoho kvalit jako jeho předchůdce Precog, ale za dostupnější cenu.

Reklama
Reklama

Skupina herních sluchátek Precog je první na světě, která má duální elektrostaticko-dynamické měniče, což uživatelům dává to nejlepší z obou světů. Elektrostatické ovladače sluchátek mají poskytovat jasný vysokofrekvenční zvuk a jejich tenké membrány generovat zvuk po celé své ploše, čímž dojde k produkci rychlé přechodné odezvy. Dynamické ovladače mezitím nabídnou hluboké basy a solidní nízkofrekvenční zvuk.

XPG Precog Analog s certifikací Hi-Res Audio mají frekvenční odezvu 5 Hz až 50 000 Hz. Uživatelé si mohou plně užívat zvuk s obsahem ve formátech FLAC / ALAC, AIFF nebo MQA v porovnání s obvyklými komprimovanými zvukovými formáty.

Patentované polštářky Pro Player Breathable Eer jsou zapouzdřeny v prodyšné tkanině šetrné k pokožce pro větší pohodlí. Mají šikmý zkosený design pro přirozené přizpůsobení, které nestlačí hlavu uživatele ani s brýlemi. Ušní polštáře mají také poskytovat dobrou zvukovou izolaci a náhlavní souprava je samozřejmě vybavena i citlivým mikrofonem.

Doporučenou cenu sluchátek Precog Analog výrobce neoznámil. Dodejme, že předchůdce Precog se v Česku prodává za doporučených 3 490 Kč. A protože by novinka měla být levnější, tak u ní čekáme cenu pod 3 000 Kč.

XPG představuje nová herní sluchátka Precog Analog

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning