xpg-spectrix-d50-xtreme-jsou-rychle-pameti-s-rgb-podsvicenim
Novinka XPG Spectrix D50 Xtreme jsou rychlé paměti s RGB podsvícením

XPG Spectrix D50 Xtreme jsou rychlé paměti s RGB podsvícením

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 9. 2020 09:00

Společnost XPG oznamuje paměťový modul Spextrix D50 Xtreme DDR4 RGB, který poskytuje rychlost až 5 000 Hz. Nezaujme ale jen výkonem, láká i na sofistikovaně konstruovaný chladič s osvětlením RGB a reflexním povrchem.

Reklama
Reklama

Navíc nové paměti podporují nejnovější platformy Intel a AMD a jsou dodávány jako duální sada s kapacitou 8 GB na modul ve dvou variantách – 4 800 MHz a 5 000 MHz.

S aplikací XPG RGB Sync nebo softwarem RGB od hlavní značky základních desek lze přepínat mezi třemi režimy RGB podsvícení - Static, Breathing a Comet. Kromě těchto tří režimů jej mohou uživatelé také nastavit do režimu Hudba, aby se synchronizovali s jejich oblíbenými písničkami.

 XPG Spectrix D50 Xtreme jsou rychlé paměti s RGB podsvícením

Spectrix D50 Xtreme má plnou kompatibilitu s XMP 2.0, což umožňuje snadné přetaktování při instalaci na PC, který také podporuje XMP 2.0. Podpora XMP 2.0 znamená, že uživatelé mají více způsobů přístupu k přetaktování paměti a to i přímo z operačního systému, nikoli prostřednictvím složitějšího nastavení systému BIOS.

Doporučení české ceny pro Spextrix D50 Xtreme DDR4 RGB výrobce zatím neoznámil.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning