xpg-uvadi-rychly-pametovy-modul-gammix-d20
Novinka XPG uvádí rychlý paměťový modul GAMMIX D20

XPG uvádí rychlý paměťový modul GAMMIX D20

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 10. 2020 13:00

Společnost XPG představuje paměťový modul GAMMIX D20, který se vyznačuje zajímavým temným designem a provozními frekvencemi až 4 133 MHz.

Reklama
Reklama

GAMMIX D20 dostal do vínku chladič s eloxovaným kovovým povrchem a design ve tvaru x. Na výběr bude varianta s frekvencí 4 133 MHz, ale také moduly, které pracují na taktu 3 200 MHz a 3 600 MHz.

Aby byla zajištěna vysoká úroveň kompatibility napříč platformami, GAMMIX D20 prošel komplexním ověřovacím testováním s širokou řadou základních desek různých značek a testován pro práci s nejnovějšími platformami AMD a Intel.

Paměti jsou samozřejmě plně kompatibilní s Intel XMP 2.0, aby byla instalace na PC co nejjednodušší a navíc také podporují bezproblémové přetaktování bez nutnosti použití systému BIOS. Tím bohužel výčet informací o nových pamětech XPG končí, nic dalšího už výrobce nezveřejnil. Neznáme tak jejich doporučenou cenu ani fyzickou dostupnost v obchodech.

XPG uvádí rychlý paměťový modul GAMMIX D20

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning