zabery-z-dark-souls-3-ukazuji-ze-se-opet-budeme-muset-hodne-snazit
PCTuning Novinka

Záběry z Dark Souls 3 ukazují, že se opět budeme muset hodně snažit

lucie-jirikova
Lucie Jiříková
19. 9. 2015 12:00 3 Sdílej:

From Software, mistři her s nesmlouvavou obtížností společně s vydavatelem Bandai Namco Games před několika dny oznámili, že chystají pokračování Dark Souls, nyní již s pořadovým číslem 3. Dark Souls 3 nyní dostává delší záběry ze hry, z nichž je patrné, kam se hra bude ubírat tentokrát.

Reklama
Reklama

Přibližně 4 minuty dlouhé video se odehrává v prostorách, které jsme navštívili už na letošním Gamescomu. Vedle poměrně zajímavých, ovšem staronových kulis jsou v těchto záběrech ovšem vidět noví nepřátelé, zbraně a především magie. Magie se nově zobrazuje v modrém ukazateli a následně se doplňuje z modrých lahviček. 

Datum Dark Souls III byl stanoveno na 24. března, nicméně From Software v rámci výstavy Tokyo Game Show upřesnil, že toto datum se týká pouze vydání hry pro japonský trh a pouze konzolové verze hry. Datum vydání v Evropě a to včetně data vydání verze pro počítače se teprve dozvíme.

Jak se vám záběry z Dark Souls III líbí? Těšíte se na vydání této hry?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning