Záchod předělaný na herní PC – neříkejte, že byste ho nechtěli!
i Zdroj: Basically Homeless
Novinka Záchod předělaný na herní PC – neříkejte, že byste ho nechtěli!

Záchod předělaný na herní PC – neříkejte, že byste ho nechtěli!

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

2. 8. 2022 18:40 3

Ještě by měl být o něco pohodlnější, jinak se začnou odkrvovat nohy.

Reklama
Reklama

Pokud jste se někdy zažrali do kvalitní hry, určitě vám bylo protivné, když se o svůj díl slávy přihlásila matka příroda a museli jste vykročit směrem do porcelánového království. To znamená přerušit herní vřavu, rozbít napětí a vůbec být vytržen z gamesnického opojení. Nicméně youtuber Basically Homeless si řekl, že tento problém vyřeší a tak předělal běžný záchod na herní PC. Použil k tomu i7-12700, 64 GB paměti a RTX 3060, což jsou celkem solidní vnitřnosti.

Jelikož jde zřejmě o první prototyp, má mnoho konstrukčních vad. Hardware je napěchován do nádrže s vodou, která je rozdělena na dvě části. V jedné je voda a v druhé komponenty, jenže voda není kompletně oddělená a tak se dá očekávat, že díky vlhkosti a napouštění rezervoáru nebude dlouho trvat a voda se přesune i na hardware. Ostatně při první zkoušce rozdělení nádrže netěsnilo, hlavně že je v ní okno a podsvícení. Další vadou je pohodlí, nebo lépe řečeno nepohodlí. Při dlouhé seanci na trůnu je prakticky jisté, že se odkrví nohy a zadek zdřevění. Zkrátka běžné záchodové sedátko není určené na dlouhé hodiny. Tady si mohl youtuber vzít inspiraci z filmu Idiocracy. Tento film se v roce vydání 2006 tvářil jako komediální scifi, ale nyní působí téměř jako přesná předpověď současného světa. Nu ale jeden z hlavních protagonistů měl velké TV křeslo se záchodem, což bude určitě pro dlouhodobé paření lepší. Umístění myši před sebou a klávesnice na klíně je z hlediska ergonomie tragické. Jako prototyp to můžeme odkývat, ale jinak znovu a lépe!

Záchod předělaný na herní PC – neříkejte, že byste ho nechtěli!
i Zdroj: Film Idiocracy

Zdroj: techspot

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning