zahnuty-vysouvak-nokia-8810-dostava-oficialni-aplikaci-whatsapp
Novinka Zahnutý vysouvák Nokia 8810 dostává oficiální aplikaci WhatsApp

Zahnutý vysouvák Nokia 8810 dostává oficiální aplikaci WhatsApp

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 5. 2019 13:15

Společnost HMD Global dnes oznámila dostupnost komunikační aplikace WhatsApp pro telefon Nokia 8110 v České republice. Aplikaci je možné stáhnout ve Storu díky nové aktualizaci systému KaiOS.

Reklama
Reklama

Znovuzrozená legenda Nokia 8110 oživuje ikonický design s vysouvacím krytem klávesnice a nabízí také podporu LTE sítí. Majitelé tedy mohou i z tohoto relativně „hloupého“ telefonu přistupovat snadno na internet. K dispozici jsou kromě kecálka WhatsApp, jehož dostupnost byla právě oznámena, i další funkce známé z plnokrevných smartphonů: například Google Assistant, Google Search, Google Maps, Facebook nebo Twitter. Samozřejmostí je také práce s e-maily a nechybí ani moderní verze hry had a podpora hovorů s technologií VoLTE.

Na výběr je Nokia 8810 ve dvou barevných provedení, a to tradiční černé (Traditional Black) a banánově žluté (Banana Yellow). Doporučená cena činí 1 499 Kč s DPH.

Zahnutý vysouvák Nokia 8810 dostává oficiální aplikaci WhatsApp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning