Zájem o české routery roste nejen ve světě, Turris prodal loni mnohem více zařízení než v roce 2020
i Zdroj: PCTuning.cz
Novinka Zájem o české routery roste nejen ve světě, Turris prodal loni mnohem více zařízení než v roce 2020

Zájem o české routery roste nejen ve světě, Turris prodal loni mnohem více zařízení než v roce 2020

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 2. 2022 09:08

Turris, český výrobce originálních superbezpečných routerů, prodal v uplynulém roce 2,5krát více zařízení než v předešlém roce. Největší nárůst zájmu o routery Turris byl zaznamenán v evropských zemích a výrazně stoupla také poptávka ze strany poskytovatelů internetového připojení (ISP).

Reklama

České routery Turris, oceňované pro svou bezpečnost a pravidelné automatické aktualizace systému i bezpečnostních prvků, se úspěšně začínají prosazovat v Evropě. Turris meziročně prodal 2,5x více routerů a zájem ze strany zákazníků dále roste.

Vedle stabilně rostoucí pozice na domácím trhu se výrazně zvýšila poptávka z dalších evropských zemí a vzrostl také zájem ze strany poskytovatelů internetu, což naplnilo očekávání i cíle, které si Turris pro rok 2021 stanovil.

Rok 2021 byl pro český Turris zásadním milníkem. Společnosti se podařilo získat nové prodejní kanály, k čemuž výrazně přispěla mimo jiné i účast značky na největší světové akci zaměřené na mobilní technologie, Mobile World Congressu v Barceloně. Spolupráce se zahraničními distributory a především poskytovateli internetu bude klíčová i v letošním roce, kdy se Turris zaměří na oslovení zákazníků mimo Evropu.

 Zájem o české routery roste nejen ve světě, Turris prodal loni mnohem více zařízení než v roce 2020
i Zdroj: PCTuning.cz

Uživatelská komunita routerů Turris, která svými daty přispívá k zabezpečení dynamického firewallu routerů Turris, se v loňském roce rozrostla o více než 150 %. Uživatelé, kteří při instalaci nebo následně v nastavení vlastností povolí sdílení dat o potencionálně nebezpečných snahách hackerů, tak umožňují bezpečnostnímu systému Turris Sentinel vyhodnocovat ještě lépe kybernetické hrozby a okamžitě proti nim pomocí automatických aktualizací chránit své uživatele.

V současné době sdílí svá data již tisíce zařízení Turris. Jen během roku 2021 zachytila past každého instalovaného WiFi routeru Turris průměrně přes 2 miliony pokusů o získání kontroly nad routerem, který útočníkům může zpřístupnit podrobné informace o provozu sítě.
 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama