zaklinac-3-nabidne-pres-200-hodin-herniho-casu
Novinka Zaklínač 3 nabídne přes 200 hodin herního času

Zaklínač 3 nabídne přes 200 hodin herního času

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek

30. 3. 2015 12:00 3

Damien Monnier, který pracuje ve vývojářském studiu CD Projekt Red jako herní senior designér, odpověděl na Twitteru fanouškům série Zaklínač na několik dotazů týkajících se nadcházejícího třetího dílu s podtitulem Divoký hon.

Reklama

Padla otázka také na to, jak dlouho bude trvat třetího Zaklínače dohrát. Odpověď byla sice poměrně opatrná, nicméně dozvěděli jsme se, že na splnění všech úkolů včetně těch vedlejších budeme potřebovat více než týden. Monnier konkrétně zmínil více než 200 hodin. 

Zaklínač 3 nabídne přes 200 hodin herního času
i Zdroj: PCTuning.cz

Další zajímavostí, kterou na Twitteru prozradil, je to, že ve hře se budete moci plavit na lodích, které bude možné poškodit, třeba když narazíme na skálu. Údajně ale můžete potkat i nějakou tu mořskou příšeru nebo se dostat do bouře. Monnier také potvrdil, že Geraltovi budou ve hře v reálném čase růst vousy.

Zaklínač 3 nabídne přes 200 hodin herního času
i Zdroj: PCTuning.cz

Slovo padlo také na druhou hrdinku, za níž si budeme moci zahrát, Geraltovu "dcerku" Ciri. Cirila by podle Monniera měla nabídnout mírně jinou herní techniku, měla by být rychlejší a mít specifické magické schopnosti. Zahrajeme si za ni prý pouze v určitých částech příběhu, volně přepínat mezi ní a Geraltem tedy nepůjde. Všechny dotazy a odpovědi si můžete přečíst zde

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama