zalman-k1-skrin-s-led-podsvicenim-a-pruhlednou-bocnici
PCTuning Novinka

Zalman K1: skříň s LED podsvícením a průhlednou bočnicí

mirek-koci
Mirek Kočí
18. 12. 2018 13:00 Sdílej:

Novinka na trhu mezi počítačovými skříněmi formátu mid-tower zaujme designem a účelným uspořádáním vnitřního prostoru. Linie skříně jsou zvýrazněny lemováním čelního panelu s LED podsvícením.

Reklama
Reklama

Vývoj a originální design skříně K1 pochází z designerského studia se sídlem v Jižní Koreji. To kladlo důraz na ovládání, ochranu před prachem, efektivní systém cirkulace vzduchu pro chlazení, eliminaci vibrací, snadnou rozšiřitelnost a účelné vedení kabelů.

Vypínač, restartovací tlačítko, ovládání LED podsvícení, porty USB rozhraní a audio vstup i výstup jsou účelně umístěny na horním panelu skříně. Důmyslný systém magnetických a vysunovacích prachových filtrů pak zajistí bezprašné prostředí pro bezchybnou práci hardwaru. 

Pro chlazení je možné instalovat až 8 ventilátorů s průměrem 120 mm nebo 5 ventilátorů velikosti 140 mm. Součástí dodávky je již předinstalovaný 120mm ventilátor v zadním panelu. Skříň je ve spodní části vybavena antivibračními a protiskluzovými patkami, pro skryté vedení kabelů vnitřkem skříně jsou připraveny vodící lišty.

Zalman K1 je určen pro zdroje s maximální délkou 190 mm, pro grafické karty (duální) do 380 mm a chladiče do 178 mm. Skříň lze osadit dvěma disky HDD 3,5" nebo dvěma SSD 2,5". Dále je možné instalovaný hardware rozšířit o další dva SSD 2,5". Pro dodatečné rozšíření je k dispozici i sedm PCI slotů. Novinka o rozměrech 458 × 210 × 450 mm má boční průhledný panel z matného skla o tloušťce 4T. Čelní panel je lemován LED podsvícením.

Dostupnost a cena

Zalman K1 lze koupit za doporučenou koncovou cenu 2 199 Kč včetně DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning