zlata-tahne-samsung-posili-vyrobu-zlatych-galaxy-s6-a-s6-edge
Novinka Zlatá táhne. Samsung posílí výrobu zlatých Galaxy S6 a S6 edge

Zlatá táhne. Samsung posílí výrobu zlatých Galaxy S6 a S6 edge

Mirek Kočí

Mirek Kočí

8. 5. 2015 09:45 3

Samsung zvyšuje produkci smartphonů Galaxy S6 a S6 edge v barvě zlatá platina, aby uspokojil poptávku spotřebitelů. Zlaté provedení chce každý čtvrtý Evropan, tvrdí výrobce.

Reklama

Zlatá je nová černá! Alespoň dle aktuálních prodejních čísel společnosti Samsung, podle kterých 23 % zákazníků požaduje Galaxy S6 a S6 edge ve zlaté platině. Zásoby smartphonů s touto barvou jsou proto na evropských trzích buď již vyprodány, nebo brzy vyprodány budou. Situace signalizuje, že preference barev se v Evropě mění.

„Mezi lidmi, kteří v Evropě udávají styl, byly po několik let v oblibě černé a bílé smartphony. Z hlediska barevných preferencí jsou však spotřebitelé podle počátečních informací z trhu stále více extrovertní,“ uvedl Rory O'Neill, viceprezident pro mobilní zařízení Samsung v Evropě, a dodal: „Od samotného startu prodeje Galaxy S6 a S6 edge v dubnu zaznamenáváme podobnou poptávku po zlaté barvě jako po tradičnější bílé a černé. Tato informace nás popravdě překvapila, takže jsme museli zintenzivnit produkci Galaxy S6 a S6 edge ve zlaté platině, abychom udrželi krok s poptávkou.“

Zdroj: Samsung

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama