zname-datum-vydani-the-last-of-us-part-ii-podivejte-se-na-trailer
Novinka Známe datum vydání The Last of Us: Part II. Podívejte se na trailer!

Známe datum vydání The Last of Us: Part II. Podívejte se na trailer!

Mirek Kočí

Mirek Kočí

26. 9. 2019 09:00

Poslední díl pořadu State of Play přinesl dopředu avizovaný trailer na očekávanou exkluzivitu The Last of Us: Part II od vývojářů z Naughty Dog. Z videa je patrné, že se hráči mohou těšit na bezprecedentní technické zpracování a drsný a surový svět. Hra, která posune hranice toho, co současné konzole dokážou, má datum vydání stanovený na 21. února příštího roku.

Reklama
Reklama

Zatímco v prvním dílu postapokalyptického hitu se hráči ocitli v roli Joela, druhé dějství se bude primárně soustředit na Ellie, která mezitím dospěla. V traileru lze vidět brutální scény jako například mučení nahého člověka, nebo útoky zmutovaných lidí. Na hře studio Naughty Dog pracovalo dlouhých pět let, je tedy hodně na co se těšit.

The Last of Us: Part II vyjde 21. února exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro. S velkou pravděpodobností se hra později objeví i na nadcházející pětce.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning