zname-dostupnost-a-cenu-fotomobilu-xiaomi-mi-note-10
PCTuning Novinka

Známe dostupnost a cenu fotomobilu Xiaomi Mi Note 10

Mirek Kočí

Mirek Kočí

15. 11. 2019 16:00

Xiaomi představilo minulý týden nový smartphone, který chce zaujmout hlavně fotografickými schopnostmi. V Číně nese označení Mi CC9 Pro, v Evropě pak Mi Note 10. Dobrou zprávou pro všechny zájemce je, že výrobce s telefonem zamíří i na tuzemský trh, a to ještě v tomto měsíci.

Reklama
Reklama

Cena bohužel není tak agresivní, jak by mnozí od Xiaomi očekávali. Základní verze Mi Note 10 s 6 GB RAM a 128GB pamětí bude stát 14 999 korun, za variantu Pro s 8 GB RAM a 256GB úložištěm zaplatíte 15 999 korun včetně DPH. To opravdu nejsou ani trochu nízké ceny, obzvlášť když uvážíme, že telefon nemá procesor určený pro špičkové modely.

Připomeňme, že v testu organizace DxOMark Xiaomi Mi Note 10 Pro (tedy vlastně Mi CC9 Pro Premium Edition) získal hodnocení 121 bod, což jej řadí na dělené první místo vedle špičkového Huawei Mate 30 Pro. K tak skvělému výsledku novince od Xiaomi pomohla sestava pěti fotoaparátů.

 Známe dostupnost a cenu fotomobilu Xiaomi Mi Note 10

Kromě špičkového fotoaparátu zaujme nové xiaomi displejem s úhlopříčkou 6,47 palce, který má rozlišení 2 340 × 1 080 pixelů, kapkovitý výřez a minimalistické rámečky. Čelní foťák dostal rozlišení 32 megapixelů. Trochu zamrzí použití procesoru Snapdragon 730G, který jakkoli je moderní, tak nedosahuje výkonu čipu Snapdragon 855 a dalších špičkových Snapdragonů. Baterie telefonu má ohromující kapacitu 5 260 mAh a nechybí rychlé dobíjení (v balení má být výkonná 30W nabíječka).

Do prodeje Xiaomi Mi Note 10 zamíří v následujících dnech.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning