zowie-by-benq-xl2411p-je-oficialnim-monitorem-turnaje-pubg-global-invitational
Novinka ZOWIE by BenQ XL2411P je oficiálním monitorem turnaje PUBG Global Invitational

ZOWIE by BenQ XL2411P je oficiálním monitorem turnaje PUBG Global Invitational

Mirek Kočí

Mirek Kočí

27. 7. 2018 05:30

Značka produktů pro eSport, ZOWIE by BenQ, oznamuje, že model XL2411P byl zvolen oficiálním monitorem nadcházejícího turnaje PUBG Global Invitational 2018.

Reklama

Značka ZOWIE by BenQ poskytuje již delší dobu kvalitní vybavení profesionálním hráčům a nadšencům v oblasti eSportu tak, aby vyhovovalo jejich osobním preferencím a umožnilo jim soustředit se pouze na výkon v průběhu hry. Model monitoru XL2411P byl speciálně vybrán na prestižní akci konanou ve dnech 25. až 29. července v Mercedes-Benz Arena v Berlíně. Jedná se o významný mezinárodní turnaj, který pořádá vývojář PUBG Corporation a kde se představí 20 nejlepších týmů z celého světa. Bojovat se bude o zatím nejvyšší finanční odměnu v turnaji pro hráče PUBG – 2 000 000 dolarů.

ZOWIE by BenQ XL2411P je oficiálním monitorem turnaje PUBG Global Invitational
i Zdroj: PCTuning.cz

„Každý hráč i herní titul má svá specifika. Funkce monitoru, jako například Color Vibrance a Black eQualizer jsou dostupné na všech monitorech ZOWIE by BenQ řady XL a poskytují hráčům nesporné výhody ve hře PUBG,“ tvrdí výrobce.

ZOWIE by BenQ XL2411P je Full HD monitor s rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů a obnovovací frekvencí 144Hz, nízkou odezvou 1 ms a velkým množstvím herních funkcí a technologií. Nechybí flicker-free eliminuje blikání obrazu, low-blue light redukující škodlivé modré světelné spektrum barev či stojan, který lze ovládat pouhým jedním prstem.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama