To se mi líbí, doufám že DELL to bude nabízet i u notebooku Precision M3800 který má to 3200x1800 :-) když by byla možnost tohodle třeba v tom únoru, tak bych to fakt bral hned :-)
[quote=Mesiah]Nokie to dělá všechno špatně, háže peníze do rozvoje Symbianu, další do rozvoje MeeGo... Měli by si sednout a říct si: tak jo vazeni, neni to dobry. Davat prachy tam a tam a doufat, ze se neco chytne neni dobry. Pojdme delat jednu vec a to poradne...[/quote]
Přesně tak, a já bych ještě přiostřil. AŤ si MeeGo, Symbian strčej za kloubouk a začnou dělat zařízení s pořádnym Hardwarem a hlavně ať do toho začnou dávat Android a nejlíp teď 2.3 Na tyhle jejich nový výmysly stejně nejsou žádný pořádný aplikace. Nejvíc aplikací je teď na iOS, a pak Android. Takže by se měly spíš řídit timhletim, než vytvářet další pofidérní systém na scéně, kterej jak Maemo bude na jednom mobilu, takže podpora bude hoooodně špatná. Sám mám N900, takže z hlediska aplikací a tak, mluvím z vlastní zkušenosti.
[quote=IQLogic]och zase dalsi expert s Androidom v Nokii ... no MeeGo bude novy OS, takze logicky nan nie su zatial aplikacie :roll: Nemozes vsak tvrdit, ze to bude take ako s Maemo, ved Maemo ani Nokia nikdy neplanovala rozsirovat za to s MeeGo ma velke plany ... a pokial dobre viem divizia Symbianu prisla o hodne zamestnancov, takze nejake to setrenie sa urcite udialo a je to dalsi naznak toho, ze Symbian mieri do nizsie segmentu ... a urcite si clovek radsej kupi low-end dotykovy Symbian ako nejaku haraburdu od Samsungu popripade LG ... a kvalita OS sa nesudi podla poctu aplikacii :roll:[/quote]
No plány jsou sice jedna věc, ale druhá věc je i to, jak se to ujme. Hlavně Nokie ten mobil podle mě zas zabije tim hardwarem, ten jako obvykle bude stát za prd, a jestli se někdy nokie dohrabe k pořádným parametrům, tak už konkurence bude jine :D a to o dost. A to že nokia u mobilů moc nedává na pořádný hardware, je vcelku známá věc a nejsem ani první a ni poslední který to bude řikat. Představují se mobily s dvojjádrama, ale to u nokie bude ještě dooooho trvat. Protože jejich uváděcí politika mobilu na trh je tak dlouhá, tak to zařízení za tu dobu zastará než se dostane k lidem. A myslim, že aplikace jsou taky jedním z ukazatelů jak si systém vede, protože bez dalšího softu by se potenciál těch zařízení vůbec nevyužil
[quote=AIPHEE]Jsem jedinej kterýmu přijde že nokia v posledních letech přestává dělat kvalitní mobily a čím dál víc se u ní objevují plasťáky? (jako kdyby chtěli číňanům vrátit kopírování). A to jen podtrhuje to že symbian už není špička mezi smartphony.[/quote]
Já si myslím to samé, ona i ta N900 je plasťák....
Ta první deska je moc pěkná ale zklamala mě absence více slotu na RAM. Škoda že jich nemá stejně jako ta druhá. :-( Ale tak s tím člověk nic nenadělá no. Tak vybraná deska od Supermicra asi zástane. Tohle nemá moc cenu.
Já mám doma 27 palců Dell UltraSharp U2713HM a zajímalo by mě jestli bych tenhle monitor mohl mít vedle a byli stejně vysoké. Já mám doma teď 2 ty 27 a tenhle bych si dal doprostřed. Ale musí mít stejnou výšku, body mi to odpovídá, ale bude to stejné i v centimetrech přibližně. Děkuji za odpověď
@net.Xtreme
[quote=net.Xtreme]Co ta kapitola s [b]Core i7-2500K[/b]?[/quote] mají to popsané špatně...2500k je Core i5, když by to měla být Core i7, tak by to musela být 2600k :wink:
Přijde mi to, nebo v horní části u kraje desky jsou konektory řadiče pro disky? Připadají mi stejné jako mám u svého řadiče od Adaptecu? Pletu se nebo bude mít ta deska něco takového přímo na sobě integrované.