profile-image

T0mikk

0 bodů
Zbývá 100 bodů do dalšího levelu
0 100

Neevidujeme žádnou aktivitu.

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

T0mikk
T0mikk
Level 1 Level 1
21. 5. 2012 22:45

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Neplašte, to není finální vzhled, nebude ani v příští (poslední) zkušební verzi, měl by být až ve finálním prodejním produktu. Metro se mi prostě líbí, funkčně zatím nemůžu soudit, to se uvidí až na to přejdu (na což se moc těším-rad zkouším nové moderní věci). Věc, která mi vážně vadila byla naprosta odlišnost metro a aero (připadalo mi to jako splácanina), rikal jsem si, že to aero musí přeci vyladit vzhledově k metru. No a ono to tak snad i bude. Tak jsem zvedav jestli to mému vkusu bude ladit ve finale, do té doby nemá cenu delat rychlé soudy. :wink:

T0mikk
T0mikk
Level 1 Level 1
31. 8. 2010 02:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@jindros [quote=hustakF]Zdar,
hodně mě zaujala 60 GB verze tohoto SSD (z Německa za 6 tisíc), ale nejsem si jist, zda by z něj deska byla schopna bootovat. Moje deska je Gigabyte P35-DS3P a když jsem v článku viděl, že se disk nastaví jako první bootovací médium a ne PCI-E, tak jsem dostal naději, že by to možná šlo. Akorát tedy nevím, jak ověřit tu kompabilitu bootování, abych nekoupil něco, co mně nepojede. Mohl by autor článku či někdo, kdo má SSD v PCI-E, napsat, jak to ověřit?[/quote]
ve W7 dej v zmenit pokrocile nastaveni napajeni u vypinani disku 0 min - nastaveni se zmeni na nikdy

T0mikk
T0mikk
Level 1 Level 1
26. 6. 2010 09:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hurikan Dobre ze se tu pise o extremech, ktere nejsou nedostupne, je to PC Tuning ne server se spotrebitelskymi recenzemi. Ja si clanek s chuti precetl.

Reklama
Reklama